Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna Mikołów

Chirurgia jest integralną częścią leczenia stomatologicznego i pomaga w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej i całego organizmu.

Wykonujemy m.in:

  • Standardowe i chirurgiczne estrakcje zębów włącznie z ekstrakcjami zębów ósmych zwanych potocznie zębami mądrości.
  • Zabiegi resekcji szczytu korzenia, które polegają na usunięciu niewielkiego fragmentu korzenia zęba wraz ze zmianą zapalną. Pozwala to na zachowanie zęba, którego nie można było wyleczyć za pomocą innych metod.
  • Zabiegi hemisekcji, czyli usunięcia części  zęba wielokorzeniowego oraz radektomii, czyli usunięcia jednego z korzeni zęba wielokorzeniowego. Pozostałe fragmenty mogą być wykorzystane podczas leczenia protetycznego.
  • Zabiegi wydłużenia korony klinicznej w przypadku występowania głęboko poddziąsłowych ubytków uniemożliwiających prawidłowe założenie wypełnienia czy wykonanie korony.
Chirurgia stomatologiczna Mikołów

Umów wizytę

Rezerwacja wizyty dentysta Mikołów

Zapraszamy do skorzystania z naszej łatwej i szybkiej rezerwacji wizyty u dentysty w Mikołowie! Nasz przyjazny personel jest gotowy, aby zapewnić Ci profesjonalną opiekę stomatologiczną w dogodnym dla Ciebie terminie. Zarezerwuj swoją wizytę już dziś i ciesz się zdrowym uśmiechem bez stresu i czekania!

Stomatologia Chmielowska Logo

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, obejmującą nowoczesne technologie, przyjazną atmosferę i doświadczony zespół lekarzy stomatologów dbających o zdrowie i uśmiech naszych pacjentów.

 

Umów wizytę

Scroll to Top