O Nas

O Nas

Prywatna Poradnia
Stomatologiczna Mikołow

Prywatna Poradnia Stomatologiczna działa w Mikołowie nieprzerwanie od 1991 roku.

Rozpoczynaliśmy przy ul Krakowskiej 2 (budynek PTTK). W latach 1995 – 2008  poradnia mieściła się przy ul. Rynek 20.  Od roku 2009  znajdujemy się przy ul. Długiej 1. Dysponujemy przestronnym lokalem z dostępem dla osób niepełnosprawnych. Pacjenci po zarejestrowaniu się mogą oczekiwać na wizytę w wygodnej i estetycznie urządzonej poczekalni. W skład poradni wchodzą trzy gabinety,których kolorystyka i profesjonalne oświetlenie pozwalają na minimalizację stresu i komfortowy przebieg wizyty. Posiadamy nowoczesne unity stomatologiczne. Poradnia jest wyposażona w mikroskop stomatologiczny i specjalistyczne urządzenia do leczenia kanałowego jak mikrosilnik endodontyczny, urządzenie do wypełniania kanałów ciepłą gutaperką oraz endometr.

 

545a0682 Edit
Dentysta (2)

Dentysta Mikołów RTG

Posiadamy także aparat rentgenowski do zdjęć pantomograficznych oraz aparat do punktowych zdjęć zębowych wraz z radiowizjografią.

Minimalizacja dawki promieniowania przy użyciu radiowizjografii pozwala na szersze stosowanie tej bardzo pomocnej metody diagnostycznej.

W celu eliminacji ryzyka zakażeń wyposażyliśmy nasza poradnię w nowoczesny autoklaw oraz myjnię – termodezynfektor.

Pracownicy naszej poradni dbają o sprawną rejestrację i dobry kontakt z pacjentami. Zawsze starają się być pomocni w spełnianiu oczekiwań pacjenta.

Dobry stomatolog Mikołów

Nasi lekarze stale się kształcą , aby coraz lepiej dbać o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów. W swojej pracy kierują się zasadą stomatologii minimalnie inwazyjnej, która polega na takim przeprowadzaniu procedur medycznych, aby zachować maksimum tkanek pacjenta.

Przyjmujemy pacjentów ze wszystkich grup wiekowych ,w tym również dzieci  i osoby starsze.

Dla dzieci proponujemy przede wszystkim wizyty adaptacyjne i profilaktyczne, które są bardzo ważne aby można było w przyszłości oszczędzić im wizyt związanych z leczeniem zębów. Jeśli jest już ono konieczne dokładamy wszelkich starań ,żeby zminimalizować stres i dyskomfort.

Dla osób starszych,które  wymagają innego podejścia do leczenia, najczęściej powiązanego z wykonaniem protez możemy zaproponować rozwiązania ,które poprawią komfort życia.

Dentysta Mikołów (8)

Nasz zespół

Dentysta Mikołów (9)

Beata Chmielowska

Właścicielka poradni

Dentysta Mikołów (11)

Katarzyna Kubaczka

Lekarz stomatolog

Dentysta (1)

Piotr Wienzek

Lekarz stomatolog

Dentysta Mikołów (12)

Izabela Morcińska

Higienistka stomatologiczna

Dentysta Mikołów (5)

Grażyna Brząkalik

Asystentka stomatologiczna i rejestratorka

Dentysta Mikołów (3)

Bożena Machula-Kurasz

Inspektor ochrony radiologicznej

Umów wizytę

Rezerwacja wizyty dentysta Mikołów

Zapraszamy do skorzystania z naszej łatwej i szybkiej rezerwacji wizyty u dentysty w Mikołowie! Nasz przyjazny personel jest gotowy, aby zapewnić Ci profesjonalną opiekę stomatologiczną w dogodnym dla Ciebie terminie. Zarezerwuj swoją wizytę już dziś i ciesz się zdrowym uśmiechem bez stresu i czekania!

Stomatologia Chmielowska Logo

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, obejmującą nowoczesne technologie, przyjazną atmosferę i doświadczony zespół lekarzy stomatologów dbających o zdrowie i uśmiech naszych pacjentów.

 

Umów wizytę

Scroll to Top