Mosty adhezyjne

Mosty adhezyjne Mikołów

W przypadku małych braków zębowych obejmujących przestrzeń po jednym zębie można przy zachowaniu pewnych warunków wykonać bezpośrednio lub pośrednio uzupełnienie zęba z niewielką ingerencją w sąsiednie zęby własne. Wykorzystuje się wtedy istniejące ubytki lub wypełnienia albo wykonuje niewielką preparację  o rozmiarach małego ubytku. Na bazie wklejonego w te miejsca włókna kompozytowego lub szklanego odbudowuje się brakujący ząb.

Jest to rozwiązanie na pewno mniej trwałe niż klasyczny most porcelanowy, ale dużo mniej kosztowne i nie wymaga oszlifowania zębów sąsiednich. Jest kosmetyczne i pozwala na szybkie uzupełnienie braku. Może być stosowane jako tymczasowe w przypadku oczekiwania na wygojenie rany po usunięciu zęba w oczekiwaniu na implantację lub wykonanie mostu.

Wiele takich mostów wykonanych przez nas funkcjonuje latami . W przypadku niepowodzenia można zawsze wykonać koronę na implancie, a zęby sąsiednie wypełnić kompozytem lub wykonać klasyczny most.

Mosty adhezyjne Mikołów

Umów wizytę

Rezerwacja wizyty dentysta Mikołów

Zapraszamy do skorzystania z naszej łatwej i szybkiej rezerwacji wizyty u dentysty w Mikołowie! Nasz przyjazny personel jest gotowy, aby zapewnić Ci profesjonalną opiekę stomatologiczną w dogodnym dla Ciebie terminie. Zarezerwuj swoją wizytę już dziś i ciesz się zdrowym uśmiechem bez stresu i czekania!

Stomatologia Chmielowska Logo

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, obejmującą nowoczesne technologie, przyjazną atmosferę i doświadczony zespół lekarzy stomatologów dbających o zdrowie i uśmiech naszych pacjentów.

 

Umów wizytę

Scroll to Top