Higienistka stomatologiczna Izabela Morcińska

Izabela Morcińska

Ukończyła szkołę dla higienistek stomatologicznych  w Mikołowie w roku 2002

W naszej Poradni zajmuje się przede wszystkim edukacją pacjentów w zakresie profilaktyki próchnicy, chorób przyzębia i  higieny jamy ustnej. Wykonuje zabiegi higienizacyjne jak usuwanie kamienia nazębnego  , osadów ,piaskowanie , fluoryzację. Podczas instruktażu z pasją stara się uświadamiać pacjentom jak ważne dla zdrowia nie tylko zębów, ale i ogólnego jest dbanie o higienę jamy ustnej. Pacjenci chwalą ją za delikatność w pracy, a lekarze doceniają jej dokładność i zaangażowanie w promocję zdrowia jamy ustnej.

Stale doskonali swoje umiejętności poszerza wiedzę uczestnicząc w kursach doskonalących.

W wolnym czasie podróżuje   i zwiedza ciekawe miejsca.

Dentysta Mikołów (12)

Certyfikaty

Umów wizytę

Rezerwacja wizyty dentysta Mikołów

Zapraszamy do skorzystania z naszej łatwej i szybkiej rezerwacji wizyty u dentysty w Mikołowie! Nasz przyjazny personel jest gotowy, aby zapewnić Ci profesjonalną opiekę stomatologiczną w dogodnym dla Ciebie terminie. Zarezerwuj swoją wizytę już dziś i ciesz się zdrowym uśmiechem bez stresu i czekania!

Stomatologia Chmielowska Logo

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, obejmującą nowoczesne technologie, przyjazną atmosferę i doświadczony zespół lekarzy stomatologów dbających o zdrowie i uśmiech naszych pacjentów.

 

Umów wizytę

Scroll to Top