Lekarz Dentysta Beata Chmielowska

Lekarz Dentysta Beata Chmielowska – właścicielka Poradni

Ukończyła śląską Akademię Medyczną w roku 1989. Posiada specjalizację I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. Uczestniczy w licznych kursach doskonalących poszerzając swoja wiedzę i umiejętności praktyczne przez całe życie zawodowe. 

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i estetycznych odbudowach zębów, kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej i wykorzystując wieloletnie doświadczenie .

Leczy także trudne przypadki  bardzo zniszczonych zębów z ubytkami poddziąsłowymi.

Wykonuje leczenie protetyczne i proste zabiegi chirurgiczne.

Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu protez szkieletowych,nakładowych z wykorzystaniem uzębienia resztkowego oraz protez całkowitych

Gdy nie pracuje lubi podróżować, jeździć na rowerze, kocha dobre jedzenie.

Dentysta Mikołów (16)

Certyfikaty

Umów wizytę

Rezerwacja wizyty dentysta Mikołów

Zapraszamy do skorzystania z naszej łatwej i szybkiej rezerwacji wizyty u dentysty w Mikołowie! Nasz przyjazny personel jest gotowy, aby zapewnić Ci profesjonalną opiekę stomatologiczną w dogodnym dla Ciebie terminie. Zarezerwuj swoją wizytę już dziś i ciesz się zdrowym uśmiechem bez stresu i czekania!

Stomatologia Chmielowska Logo

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, obejmującą nowoczesne technologie, przyjazną atmosferę i doświadczony zespół lekarzy stomatologów dbających o zdrowie i uśmiech naszych pacjentów.

 

Umów wizytę

Scroll to Top