Lekarz Dentysta Piotr Wienzek

Piotr Wienzek - lekarz stomatolog

Ukończył Wydział Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie  w roku 2008

W naszej Poradni zajmuje się leczeniem kanałowym. Doskonale radzi sobie z trudnymi, zakrzywionymi kanałami, potrafi usunąć złamane w kanale narzędzie. Wykonuje leczenie implantologiczne, niektóre zabiegi z zakresu  chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się również kompleksowym leczeniem protetycznym.

Stale doskonali swoje umiejętności praktyczne i poszerza wiedzę uczestnicząc w kursach z różnych dziedzin stomatologii ,a w szczególności w zakresie nowoczesnego leczenia implantologicznego protetycznego i endodontycznego.

Zjednuje sobie pacjentów poprzez miły sposób bycia. Zawsze znajduje czas na dokładne wytłumaczenie pacjentowi metod leczenia i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

Gdy nie pracuje uwielbia pielęgnować swój ogród i spędzać czas z rodziną.

 

Dentysta (1)

Certyfikaty

Umów wizytę

Rezerwacja wizyty dentysta Mikołów

Zapraszamy do skorzystania z naszej łatwej i szybkiej rezerwacji wizyty u dentysty w Mikołowie! Nasz przyjazny personel jest gotowy, aby zapewnić Ci profesjonalną opiekę stomatologiczną w dogodnym dla Ciebie terminie. Zarezerwuj swoją wizytę już dziś i ciesz się zdrowym uśmiechem bez stresu i czekania!

Stomatologia Chmielowska Logo

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, obejmującą nowoczesne technologie, przyjazną atmosferę i doświadczony zespół lekarzy stomatologów dbających o zdrowie i uśmiech naszych pacjentów.

 

Umów wizytę

Scroll to Top